Etiket arşivi: AYAZAĞA

AYAZAĞA BÖCEK İLAÇLAMA

AYAZAĞA BÖCEK İLAÇLAMA ŞİRKETİMİZ AYAZAĞA MAHALLESİNDE GÜNÜN HEMEN HER SAATİ İLAÇLAMA YAPAN ELEMANLARI İLE PROFESYONEL ANLAMDA EV İLAÇLAMA VE APARTMAN İLAÇLAMA HİZMETİ SUNMAKTADIR.. ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞAN ZİRAAT MÜHENDİSLERİ TARAFINDAN BAKANLIK ONAYLI HAŞERE İLAÇLARI ÖZEL OLARAK KOMBİN KARIŞIM YAPILIP HAZIRLANIR. HEDEFTEKİ BÖCEK VE HAŞERE TÜRÜNE GÖRE ÖZEL OLARAK HAZIRLANAN İLAÇLAR HAŞERELER ÜZERİNDE SON DERECE ETKİLİ İKEN İNSAN SAĞLIĞI ÜZERİNDE OLUMSUZ ETKİ GÖSTERMEZLER BU YÜZDEN AYAZAĞA HAŞERE İLAÇLAMA ŞİRKETİ ELAMANLARINA GÖZÜ KAPALI OLARAK BÖCEK İLAÇLAMA YAPTIRABİLİRSİNİZ.

ŞEBNEM BÖCEK İLAÇLAMA AYAZAĞA BÖLGESİ  ŞUBESİ BÖCEK VE KEMİRGEN İLAÇLAMA  KONUSUNDA SON DERECE BAŞARILI ÇALIŞMALAR YAPMAKTADIR. AYAZAĞA MAHALLESİNDE BULUNAN BÖCEK İLAÇLAMA SERVİSİ ELEMANLARI YAZ AYLARINDA APARTMAN VE VİLLA İLAÇLAMALARI ESNASINDA ÖZELLİKLE PİRE İLAÇLAMASI YAPMAKTADIR. KIŞ AYLARINDA İSE İLAÇLAMA YAPAN PERSONELİMİZ ÖZELLİKLE HAMAM BÖCEĞİ , KALORİFER BÖCEĞİ , AKREP , ÇIYAN , GÜVE , BİT , FARE , KERTENKELE VE KUŞ BİTİ İLAÇLAMASI YAPMAKTADIR.

AYAZAĞA BÖCEK İLAÇLAMA ŞİRKETİ TELEFON NUMARASINI HAFTANIN YEDİ GÜNÜ ARAYIP MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLE GÖRÜŞÜP ÖNCE İLAÇLAMA YAPTIRACAĞINIZ ALANIN BÜYÜKLÜĞÜNDEN BAHSEDİP ARDINDAN GÖRDÜĞÜNÜZ BÖCEK VE HAŞERE TÜRÜNÜ ANLATIN , ORTAMDA BAŞKA İLAÇLANMASINI TALEP ETTİĞİNİZ CANLILAR VARSA ÖRNEK OLARAK FARE GİBİ ONLARDAN BAHSEDİN VE BİR FİYAT TEKLİFİ ALIN. EMİN OLUN ŞEBNEM İLAÇLAMA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ SİZE EN UCUZ İLAÇLAMA ŞİRKETİ FİYATLARINI VERECEK VE AYAZAĞA BÖCEK İLAÇLAMA SERVİSİ ELEMANLARI EN İYİ ŞEKİLDE EV VEYA APARTMAN İLAÇLAMA YAPACAKLARDIR.